Ružová zamatová pohovka Milo Casa Santo, 174 cm

Zamatová pohovka Santo s 2 dekoračnými vankúšmi poskytuje skvelý priestor na relaxáciu a dodáva interiéru nádych dizajnu a luxusu. Tkaniny... viac informácií »
Ružová zamatová pohovka Milo Casa Santo
Značka: Milo Casa
949 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zamatová pohovka Santo s 2 dekoračnými vankúšmi poskytuje skvelý priestor na relaxáciu a dodáva interiéru nádych dizajnu a luxusu. Tkaniny...

Zamatová pohovka Santo s 2 dekoračnými vankúšmi poskytuje skvelý priestor na relaxáciu a dodáva interiéru nádych dizajnu a luxusu. Tkaniny používané značkou Milo Casa sú podrobené prísnemu testovaniu, aby sa zaručila najvyššia odolnosť, pohodlie a atraktívny štýl. Preto bola na poťah tejto pohovky použitá krásna látka s miernym leskom a krátkym vlasom, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a zároveň veľmi odolná voči oderu. Technika Liquid Blocked použitá na tkanine sťažuje absorpciu tekutín, čím spôsobuje, že sa tekutina zhromažďuje na povrchu materiálu bez toho, aby prenikla hlboko do vlákien. Káva, čaj alebo víno vyliate na tkaninu sa tak odstráni v priebehu niekoľkých sekúnd priložením ľahko savej tkaniny alebo papierovej utierky.


Výnimočný produkt máte možnosť zaobstarať v pohode tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike pohovky a gauče! Teraz si môžete kúpiť ešte iné produkty v spomínanej sekcii za parádnu cenu!

Výnimočný a žiadaný tovar Ružová zamatová pohovka Milo Casa Santo, od poprednej spoločnosti Milo Casa dostanete v súčasnosti trvalo výhodne. V súčasnosti v predaji od 949 EUR.