Ružová variabilná rozkladacia rohová pohovka Bonami Selection Pop

Štýlová kolekcia veľmi pohodlného sedacieho nábytku v modernom štýle od Bonami Selection si vás získa. Na tejto rozkladacej pohovke Pop pre 3 osoby... viac informácií »
Ružová variabilná rozkladacia rohová pohovka Bonami Selection Pop
Štýlová kolekcia veľmi pohodlného sedacieho nábytku v modernom štýle od Bonami Selection si vás získa. Na tejto rozkladacej pohovke Pop pre 3 osoby...

Štýlová kolekcia veľmi pohodlného sedacieho nábytku v modernom štýle od Bonami Selection si vás získa.

Na tejto rozkladacej pohovke Pop pre 3 osoby sa môžete pohodlne usadiť so svojou polovičkou a dokonca aj so svojím domácim miláčikom. Vďaka stredne tvrdému sedáku a výplni z PUR peny bude sedenie na ňom skutočným potešením.

Navyše nadčasové farebné prevedenie poťahu pohovky v kombinácii s bukovou podnožou dokonale zapadne do rôznych interiérov a vydrží dlhé roky.

Pohovka Pop je variabilná, čo znamená, že jej diely môžete ľubovoľne namontovať k sebe a vytvoriť si tak roh na pravej alebo ľavej strane, presne tak, ako to vyhovuje vášmu interiéru. Zároveň nijako nenarušíte funkciu rozkladania. Pohovka príde už zmotnovaná. Premontovanie na druhú stranu môžete vykonať podľa návodu.

Poznámka: šírka leňošky je 70 cm výška opornej časti bez vankúšov je 34 cm. Tento akčný a v zľave výrobok Ružová variabilná rozkladacia rohová pohovka máte možnosť nakúpiť teraz tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii rohové pohovky. Teraz kúpite obľúbené produkty z našej rubriky ľahko online! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však viac kvalitných výrobkov od značky Bonami Selection. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Významná značka Bonami Selection dlhodobo vyrába veľmi kvalitné produkty.

Obľúbený a akčný tovar Ružová variabilná rozkladacia rohová pohovka Bonami Selection od výrobcu Bonami Selection nájdete zrovna za dobrú cenu. Aktuálne stojí u nás 972 EUR.