Ružová taštička na kozmetiku Versa Paris, dĺžka 26 cm

Keby ste si mali dať záležať na organizácii len jednej miestnosti vo svojom domove, bola by to kúpeľňa. Každý, kto si kedy pomýlil zubnú pastu s... viac informácií »
Ružová taštička na kozmetiku Versa Paris
Značka: Versa
13,40 EUR
Kúpiť v e-shope »
Keby ste si mali dať záležať na organizácii len jednej miestnosti vo svojom domove, bola by to kúpeľňa. Každý, kto si kedy pomýlil zubnú pastu s...

Keby ste si mali dať záležať na organizácii len jednej miestnosti vo svojom domove, bola by to kúpeľňa. Každý, kto si kedy pomýlil zubnú pastu s krémom na ruky, určite pochopí. Uľahčite si rozospaté rána a nastoľte prehľadné usporiadanie s hravými doplnkami Versa.

O Versa:
Španielska značka figuruje na trhu od roku 1946. Z malého dodávateľa nábytku a dekorácií sa stala silná medzinárodná firma. Versa si kladie za cieľ a poslanie vyrábať moderný a cenovo dostupný nábytok a dekorácie. Prioritou je, aby boli zábavné, funkčné a vnášali do našich domovov pocit radosti. ♥Obľúbený a kvalitný produkt ide zohnať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v sekcii kozmetické doplnky. Teraz kúpite akčné kúsky z našej sekcie v zľave.

Tento kvalitný a žiadaný výrobok Ružová taštička na kozmetiku Versa Paris, od nášho známeho výrobcu Versa možno zohnať tu a teraz za dobrú cenu! Ponuka od 13,40 EUR.