Ružová stolička Kare Design Cherry, ∅ 55 cm

Nábytok od Kare Design je stelesnením osobitosti, nadčasovosti a výnimočnosti. Kvalitne spracované materiály potešia rovnako ako trvalá hodnota... viac informácií »
Ružová stolička Kare Design Cherry
Značka: Kare Design
219 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nábytok od Kare Design je stelesnením osobitosti, nadčasovosti a výnimočnosti. Kvalitne spracované materiály potešia rovnako ako trvalá hodnota...

Nábytok od Kare Design je stelesnením osobitosti, nadčasovosti a výnimočnosti. Kvalitne spracované materiály potešia rovnako ako trvalá hodnota každého kúsku, ktorý pochádza z dielne tejto značky. Váš interiér si zaslúži kvalitu.

O ZNAČKEZa vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť o inovatívne a sofistikované kúsky s neopozeranou tvárou. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981, ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality , ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér v miesto so skutočným srdcom a dušou. Úplne unikátny tovar Ružová stolička Kare Design môžete kúpiť v pohode tu na webe v kategórii taburety a pufy! Teraz získate obľúbené kúsky z tejto známej rubriky za úplne najnižšiu cenu!

Tento veľmi žiadaný tovar Ružová stolička Kare Design Cherry, od známej kvalitnej značky Kare Design môžete pohodlne získať u nás právě za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz môžete mať za 219 EUR.