Ružová podnožka Scandic Slope

Dajte si nohy pekne hore a doprajte si zaslúžený oddych. ♥ Podnožka Comfy vám bude skvelým pomocníkom! S kreslom z rovnakej kolekcie tvorí... viac informácií »
Ružová podnožka Scandic Slope
Značka: Scandic
149 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dajte si nohy pekne hore a doprajte si zaslúžený oddych. ♥ Podnožka Comfy vám bude skvelým pomocníkom! S kreslom z rovnakej kolekcie tvorí...

Dajte si nohy pekne hore a doprajte si zaslúžený oddych. ♥ Podnožka Comfy vám bude skvelým pomocníkom! S kreslom z rovnakej kolekcie tvorí nerozlučnú dvojku, ktorá by vám doma nemala chýbať.

O ZNAČKE
Značka Softnord pochádza zo srdca Pobaltia – Litvy, kde už od roku 1992 vyrába pohovky a kreslá inšpirované severským štýlom bývania. Značka kladie dôraz nielen na krásu, ale predovšetkým na kvalitu a životné prostredie. Je hrdým držiteľom niekoľkých certifikátov vrátane FSC, ktorý je zárukou, že drevo pochádza z ekologických podmienok.

Už vďaka množstvu lesov je Litva na trhu s nábytkom veľkým hráčom. Prináša totiž skutočnú kvalitu za rozumnú cenu, a navyše si berie to najlepšie zo severského dizajnu, ku ktorému má (nielen) geograficky veľmi blízko. ♥ Akčný produkt Ružová podnožka Scandic Slope zoženiete práve teraz tu na našom webe v populárnej sekcii podnožky. Teraz môžete získať obľúbené kusy z našej kategórie vo výhodnej akcii! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Scandic pre svojich zákazníkov predáva kvalitné produkty. Máme toho viac, pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov značky Scandic. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt Ružová podnožka Scandic Slope od spoľahlivého výrobcu Scandic ľahko nájdete tu teraz práve za výpredajovú cenu! Aktuálne za 149 EUR.