Ružová elastická plachta z bavlneného saténu HIP, 140 x 200 cm

Značka Good Morning vsádza pri výrobe posteľnej textilu na minimalistický vzhľad a vysokokvalitné materiály. Dôkazom je i táto plachta v zemitej... viac informácií »
Ružová elastická plachta z bavlneného saténu HIP
Značka: HIP
28,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Značka Good Morning vsádza pri výrobe posteľnej textilu na minimalistický vzhľad a vysokokvalitné materiály. Dôkazom je i táto plachta v zemitej...

Značka Good Morning vsádza pri výrobe posteľnej textilu na minimalistický vzhľad a vysokokvalitné materiály. Dôkazom je i táto plachta v zemitej farbe z kolekcie Cotton. Vďaka bavlnenému saténu sa pýši lesklým a na dotyk hebkým povrchom alebo termoregulačnými schopnosťami. V lete príjemne ochladí, v zime naopak spoľahlivo zahreje a vy sa tak budete budiť príjemne oddýchnutí v ktoromkoľvek ročnom období.Veľmi obľúbený výrobok Ružová elastická plachta z bavlneného saténu HIP, 140 x 200 cm možno kúpiť okrem iného tu u nás zaradený v sekcii plachty. Teraz môžete nájsť iné kusy v spomínanej sekcii za outletovú cenu. Treba hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. Preskúmajte u nás tiež viac výrobkov od dodávateľa HIP. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Slávna značka HIP ponúka svojim zákazníkom špičkový sortiment Presvedčte sa sami!

Často hľadaný tovar Ružová elastická plachta z bavlneného saténu HIP, 140 x od skvelej značky HIP ľahko nájdete aktuálne na našej webovej stránke za primerané peniaze. Akčná cena 28,90 EUR.