Ružová elastická plachta s vysokým podielom bavlny AmeliaHome Ruby, 200 x 80-90 cm

Poznáte ten pocit, keď ste niekde preč a najviac sa tešíte na svoju pohodlnú a čistú posteľ? Aby sa v nám v nej ležalo stále skvele, mali by ste... viac informácií »
Ružová elastická plachta s vysokým podielom bavlny AmeliaHome Ruby
Značka: AmeliaHome
17 EUR20,90 EUR Zľava -18%
Kúpiť v e-shope »
Poznáte ten pocit, keď ste niekde preč a najviac sa tešíte na svoju pohodlnú a čistú posteľ? Aby sa v nám v nej ležalo stále skvele, mali by ste...

Poznáte ten pocit, keď ste niekde preč a najviac sa tešíte na svoju pohodlnú a čistú posteľ? Aby sa v nám v nej ležalo stále skvele, mali by ste plachty a obliečky meniť každý týždeň. Kúpte si obliečky do zásoby, nech nemusíte zdĺhavo čakať, kým ta prvá uschne. Plachtu značky AmeliaHome vďaka elastickým gumičkám pohodlne natiahnete cez rohy matraca. Nemusíte sa tak báť nevzhľadného krčenia.
Značka AmeliaHome vyrába krásne elastické plachty s vysokým podielom bavlny. Vďaka elastickým gumičkám plachtu pohodlne pretiahnete cez rohy matraca a už sa vám nikdy nebude krčiť. Tento obľúbený produkt Ružová elastická plachta s vysokým podielom bavlny AmeliaHome Ruby, 200 možno nakúpiť bezstarostne na našom webe umiestnený v rubrike plachty! Teraz získate úplne nové kusy v spomínanej rubrike v zľave. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme v ponuke tiež viac skvelých produktov od výrobcu AmeliaHome. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Táto výnimočná značka AmeliaHome má v stálej ponuke veľmi kvalitné výrobky Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.

Tento veľmi obľúbený kus Ružová elastická plachta s vysokým podielom bavlny AmeliaHome Ruby, od kvalitnej spoločnosti AmeliaHome ide zohnať momentálne za dobrú cenu! Teraz za akčnú cenu 17 EUR.