Ružová chladiaca taška Sunnylife, 8,5 l

K teplým slnečným dňom neodmysliteľne patria pikniky alebo celé dni strávené pri vode. Preto musíte myslieť aj na pitný režim a mať poruke... viac informácií »
Ružová chladiaca taška Sunnylife
Značka: Sunnylife
39,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
K teplým slnečným dňom neodmysliteľne patria pikniky alebo celé dni strávené pri vode. Preto musíte myslieť aj na pitný režim a mať poruke...

K teplým slnečným dňom neodmysliteľne patria pikniky alebo celé dni strávené pri vode. Preto musíte myslieť aj na pitný režim a mať poruke občerstvenie.

Práve na takéto príležitosti je určená táto chladiaca taška od spoločnosti Sunnylife. Je vyrobená z kombinácie 60 % PP, 25 % PECA a 15 % EPE. S celkovým objemom 8,5 litra pojme až dve fľaše vína alebo šampanského a udrží ich chladné až 4 hodiny.
Tento lacný produkt Ružová chladiaca taška Sunnylife, 8,5 možno zohnať bez problémov tu u nás v obľúbenej kategórii . Teraz môžete získať ešte ostatné produkty zo spomínanej kategórie jednoducho online. Vehlasná značka Sunnylife vyrába vynikajúci sortiment. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás viac tovaru od značky Sunnylife. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Výnimočný kus Ružová chladiaca taška Sunnylife, 8,5 od kvalitnej spoločnosti Sunnylife je možné zakúpiť u nás teraz za neuveriteľne nízku cenu! Ponuka od 39,90 EUR.