Ručne vyrábané mydlo Almara Soap Lavender Fields

Je vôňa levandule vaším pokušením? V tom prípade sa nechajte uniesť do prevoňaného sveta s mydlom Lavander Fields. Kvety levadnule sa od nepamäti... viac informácií »
Ručne vyrábané mydlo Almara Soap Lavender Fields
Značka: Almara Soap
5,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je vôňa levandule vaším pokušením? V tom prípade sa nechajte uniesť do prevoňaného sveta s mydlom Lavander Fields. Kvety levadnule sa od nepamäti...

Je vôňa levandule vaším pokušením? V tom prípade sa nechajte uniesť do prevoňaného sveta s mydlom Lavander Fields. Kvety levadnule sa od nepamäti používali na výrobu esenciálnych olejov a dodnes sa s obľubou podieľajú na uvoľnení stresu. Tento jedinečný krásavec je tiež ideálnym darčekom pre vás alebo vašich blízkych.

Ručne vyrobené mydlo od českej značky Almara soap vám učaruje svojou vôňou i vzhľadom. K tomu, aby ste sa jednoducho zamilovali stačí vyskúšať zamatovo hebký dotyk, ktorý zanecháva na pokožke. Starostlivo vybraná zmes rastlinných olejov pleť nevysušuje, naopak jej dodá vláčnosť.
Veľmi obľúbený produkt máte možnosť zaobstarať aktuálne tu na našom webe umiestnený v rubrike ! Teraz môžete získať výnimočné produkty z tejto známej kategórie za outletovú cenu!

Tento zľavnený kus Ručne vyrábané mydlo Almara Soap Lavender od značky s dobrým menom Almara Soap je možné získať momentálne na webe za extra cenu. Ponuky od 5,99 EUR.