Ručne tufovaný koberec Universal Shanghai Belinda, 80 × 150 cm

Nekonečno možností ako koberec využiť. Týmto pestrofarebným kúskom od značky Universal môžete vyzdvihnúť svoj interiér k dokonalosti. Je... viac informácií »
Ručne tufovaný koberec Universal Shanghai Belinda
Značka: Universal
57,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nekonečno možností ako koberec využiť. Týmto pestrofarebným kúskom od značky Universal môžete vyzdvihnúť svoj interiér k dokonalosti. Je...

Nekonečno možností ako koberec využiť.

Týmto pestrofarebným kúskom od značky Universal môžete vyzdvihnúť svoj interiér k dokonalosti. Je krásnym doplnkom, ktorý splní aj funkčnú stránku každej miestnosti.

Koberce sú totiž perfektné k tepelnej aj zvukovej izolácii, takže vám nebudú mrznúť nôžky a miestnosť príjemne zútulnia. Vaše najmenšie ratolesti zároveň ocenia miesto, kde si môžu v pohodlí a teple hrať.

Odporúčame pre dlhšie udržateľnosť pravidelne vysávať. Veľmi obľúbený výrobok je k dispozícii bezstarostne tu na našom webe umiestnený v kategórii koberce. Teraz nájdete ostatné výrobky zo spomínanej kategórie za výhodnú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, mrknite tiež na viac skvelých výrobkov od výrobcu Universal. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Slávny výrobca Universal vás a vašich blízkych obohatí o prvotriedny sortiment.

Neodolateľný produkt Ručne tufovaný koberec Universal Shanghai Belinda, od značky so zárukou kvality Universal ľahko nájdete práve tu naozaj výhodne! Práve teraz v akcii za 57,90 EUR.