Ručne pletená čapica DOKE Pink Beanie

Štýl, teplo a zlaté české ručičky, to je značka DOKE! Skvelá čiapka od českej značky DOKE (ach ♥) vás nielen zahreje v dňoch toho... viac informácií »
Ručne pletená čapica DOKE Pink Beanie
Značka: DOKE
27 EUR
Kúpiť v e-shope »
Štýl, teplo a zlaté české ručičky, to je značka DOKE! Skvelá čiapka od českej značky DOKE (ach ♥) vás nielen zahreje v dňoch toho...

Štýl, teplo a zlaté české ručičky, to je značka DOKE!

Skvelá čiapka od českej značky DOKE (ach ♥) vás nielen zahreje v dňoch toho najväčšieho mrazu, ale navyše okorení každý váš outfit. Je totiž farebná a tak trochu správne uletená.

Čiapka je podšitá úpletom ThermoCool, ktorý pomáha lepšie regulovať teplotu. Predchádza tak nielen chladu, ale aj prehriatiu. A navyše vás čelenka nebude hrýzť!
Unikátny produkt dá sa zaobstarať pohodlne u nás v obľúbenej kategórii móda! Zaobstarajte si podobné výrobky z tejto obľúbenej rubriky za priaznivú cenu. Známy výrobca DOKE má v ponuke veľmi kvalitný tovar. Presvedčte sa sami! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke tiež ďalší preverený tovar značky DOKE. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci tovar Ručne pletená čapica DOKE Pink Beanie od značky DOKE máte možnosť kúpiť si v našej aktuálnej ponuke navždy výhodne. Teraz zaobstaráte len za 27 EUR.