Ručne pletená čapica DOKE Mix Beanie

Štýl, teplo a zlaté české ručičky, to je značka DOKE! Skvelá čiapka od českej značky DOKE (ach ♥) vás nielen zahreje v dňoch toho... viac informácií »
Ručne pletená čapica DOKE Mix Beanie
Značka: DOKE
26,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Štýl, teplo a zlaté české ručičky, to je značka DOKE! Skvelá čiapka od českej značky DOKE (ach ♥) vás nielen zahreje v dňoch toho...

Štýl, teplo a zlaté české ručičky, to je značka DOKE!

Skvelá čiapka od českej značky DOKE (ach ♥) vás nielen zahreje v dňoch toho najväčšieho mrazu, ale navyše okorení každý váš outfit. Je totiž farebná a tak trochu správne uletená.

Čiapka je podšitá úpletom ThermoCool, ktorý pomáha lepšie regulovať teplotu. Predchádza tak nielen chladu, ale aj prehriatiu. A navyše vás čelenka nebude hrýzť! Najpredávanejší tovar Ručne pletená čapica DOKE Mix Beanie ide kúpiť jednoducho tu na stránkach v populárnej sekcii móda. Nájdite si akčné produkty z našej kategórie za parádnu cenu. Možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. U nás v ponuke nájdete viac skvelých výrobkov značky DOKE. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Značka DOKE dlhodobo predáva vysoko kvalitné produkty.

Úplne unikátny produkt Ručne pletená čapica DOKE Mix od našej známej značky DOKE jednoducho nájdete aktuálne v našej ponuke za super peniaze! Akčná cena 26,90 EUR.