Rozptyľovač vody na kohútik InnovaGoods

Upratovanie a udržanie poriadku nebolo nikdy jednoduchšie. Veríme, že tento kúsok si zamilujete. Je totiž šikovný a praktický a o chvíľu si bez neho... viac informácií »
Rozptyľovač vody na kohútik InnovaGoods
Značka: InnovaGoods
13,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Upratovanie a udržanie poriadku nebolo nikdy jednoduchšie. Veríme, že tento kúsok si zamilujete. Je totiž šikovný a praktický a o chvíľu si bez neho...

Upratovanie a udržanie poriadku nebolo nikdy jednoduchšie. Veríme, že tento kúsok si zamilujete. Je totiž šikovný a praktický a o chvíľu si bez neho budete pripadať ako bez ruky.

Tento rozptyľovač dokáže čistiť vodu a vďaka mikronizačnému efektu ju zároveň šetrí aj spolu s elektrinou či umývacími prostriedkami. Je vybavený filtrom zo siričitanu vápenatého, ktorý vydrží približne 8 mesiacov. Perfektne navyše padne na väčšinu kohútikov.

Poznámka: súčasťou balenia je náhradný filter a adaptér na štandardné kohútiky M24-H22.
Super výrobok Rozptyľovač vody na kohútik InnovaGoods máte možnosť získať v pohode na webe v populárnej sekcii sprchové hlavice. Teraz získate ešte ďalšie produkty z našej rubriky za výpredajovú cenu! Vedúci dodávateľ InnovaGoods ponúka svojim zákazníkom top výrobky. Veď to vidíte sami. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke ďalšie produkty od výrobcu InnovaGoods. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný tovar Rozptyľovač vody na kohútik pochádzajúce od značky InnovaGoods môžete získať práve teraz v našej ponuke vo výpredajové akciu! V súčasnosti za cenu 13,99 EUR.