Rozkladacie kreslo s tmavohnedým poťahom Karup Design Roots Black/Brown

Počítate vo svojom byte každý centimeter a vzdávate sa predstavy na krásny a funkčný nábytok? Karup tento problém vyriešil svojím variabilným... viac informácií »
Rozkladacie kreslo s tmavohnedým poťahom Karup Design Roots Black/Brown
Počítate vo svojom byte každý centimeter a vzdávate sa predstavy na krásny a funkčný nábytok? Karup tento problém vyriešil svojím variabilným...

Počítate vo svojom byte každý centimeter a vzdávate sa predstavy na krásny a funkčný nábytok? Karup tento problém vyriešil svojím variabilným kreslom Roots.

Vďaka polohovateľnému rámu a ohybnému matracu z neho totiž vytvoríte hneď tri rôzne kusy nábytku:

1) v základnej polohe Roots slúži ako pohodlné a originálne kreslo inšpirované japonským dizajnom a štýlom.

2) V rozloženom stave s Roots dostanete plnohodnotnú posteľ, ktorá sa vám bude hodiť pri vašich návštevách.

3) A keby ste sa z neho chceli pozerať napríklad na televíziu, stačí len sklopiť zadné nôžky a máte to najluxusnejšie domáce kino.

Návod k montáži kresla od Karup Design nájdete tu.

Značka Karup je po celom svete známa svojou inšpiráciou japonskými futónmi. Ide o matrace, ktoré sa ľahko skladajú a v modernom poňatí slúžia predovšetkým pre meditácie. Rovnako pohodlná a relaxačná je aj variabilná pohovka Fresh, z ktorej si ľahko vytvoríte aj posteľ pre návštevy alebo váľanie sa s deťmi. Jeho jednoduchú a čistú krásu oceníte ako v obývačke, tak i hosťovskej či detskej izbe. Samotné rozloženie je veľmi jednoduché a vďaka pojazdnému koliesku vám nezaberie viac ako 1 minútu.

Multifunkčný nábytok Karup Design sa videl hlavne v Japonsku. Rýchle životné tempo a málo priestoru boli kľúčom k úspechu a pomohli dánskym dizajnérom vytvoriť pohodlné futóny, vychytané rámy pohoviek a nábytok s dotykom japonských tradícií.

Obľúbený produkt Rozkladacie kreslo s tmavohnedým poťahom Karup od skvelého a známeho výrobcu Karup Design je k dostaniu práve tu lacno! Momentálne k dispozícii za 469 EUR.