Rozkladacia pohovka so zeleným poťahom Karup Design Poetry Black/Olive Green

Pohovka je vyrobená z ľahkej a kvalitnej borovice, matrac z penového jadra obaleného vatou. Poťah síce nemožno sňať, ale možno ho ľahko čistiť... viac informácií »
Rozkladacia pohovka so zeleným poťahom Karup Design Poetry Black/Olive Green
Pohovka je vyrobená z ľahkej a kvalitnej borovice, matrac z penového jadra obaleného vatou. Poťah síce nemožno sňať, ale možno ho ľahko čistiť...

Pohovka je vyrobená z ľahkej a kvalitnej borovice, matrac z penového jadra obaleného vatou. Poťah síce nemožno sňať, ale možno ho ľahko čistiť pomocou tepovača alebo mokrej špongie.

Zoznámte sa :

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo veľa vody, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: nad všetkým dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať troch základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta. To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izba pre hostí alebo na chate.


Obľúbený a kvalitný kus Rozkladacia pohovka so zeleným poťahom Karup Design zoženiete v pohode tu u nás v známej rubrike pohovky a gauče. Teraz môžete kúpiť ešte iné kúsky zo spomínanej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu! Známy dodávateľ Karup Design obohatí vás veľmi kvalitný sortiment Presvedčte sa. Nebojte, máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac kvalitných produktov od dodávateľa Karup Design. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný tovar Rozkladacia pohovka so zeleným poťahom Karup Design Poetry Black/Olive od našej známej značky Karup Design k dispozícii zde teraz za mimoriadne nízku cenu. V súčasnosti za cenu 949 EUR.