Rozkladací jedálenský stôl z bukového dreva Hammel Dinex, 90 x 90 cm

Kombinácia moderného a škandinávskeho štýlu je typická pre značku Hammel. To sa odráža aj na vzhľade jedálenského stola Dinex. Dizajn s bukovou... viac informácií »
Rozkladací jedálenský stôl z bukového dreva Hammel Dinex
Značka: Hammel
519 EUR649 EUR Zľava -20%
Kúpiť v e-shope »
Kombinácia moderného a škandinávskeho štýlu je typická pre značku Hammel. To sa odráža aj na vzhľade jedálenského stola Dinex. Dizajn s bukovou...

Kombinácia moderného a škandinávskeho štýlu je typická pre značku Hammel. To sa odráža aj na vzhľade jedálenského stola Dinex. Dizajn s bukovou dyhou ľahko zladíte s interiérom. Vďaka stolovej doske, ktorá rozširuje stôl až na 166 cm, budete mať dostatok miesta na sedenie pri jedle.
Tento žiadaný výrobok môžete získať okrem iného tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii jedálenské stoly. Preskúmajte ešte podobné produkty z tejto sekcie za skvelú cenu. Populárny dodávateľ Hammel vám môže ponúknuť top výrobky. U nás ponúkame viac, máme v ponuke však tiež ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Hammel. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý produkt Rozkladací jedálenský stôl z bukového dreva od známej kvalitnej značky Hammel k dispozícii online extra so zľavou! Teraz môžete mať za 519 EUR.