Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats Wizards Welcome, 40 x 60 cm

Ťažký deň? Zdvihnite si po príchode domov náladu už pri vstupných dverách. S touto rohožkou s trefným nápisom dáte svojmu vstupu štýl a určite... viac informácií »
Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats Wizards Welcome
Ťažký deň? Zdvihnite si po príchode domov náladu už pri vstupných dverách. S touto rohožkou s trefným nápisom dáte svojmu vstupu štýl a určite...

Ťažký deň? Zdvihnite si po príchode domov náladu už pri vstupných dverách. S touto rohožkou s trefným nápisom dáte svojmu vstupu štýl a určite pobavíte všetkých prichádzajúcich ♥

Rohožka je vyrobená z kokosového vlákna a spodná strana je potiahnutá PVC vrstvou, ktorá je protišmyková. Nápis je ručne farbený v Anglicku.

Poznámka: rohožka je vhodná do interiéru a zastrešeného exteriéru. Nevystavujte ju dažďu – dlhodobé pôsobenie vlhkosti by mohlo viesť k poškodeniu. Zľavnený výrobok máte možnosť dostať pohodlne na webe v kategórii koberce a rohožky! Vyberte si parádne produkty z tejto kateógrie za super cenu. Výrobca Artsy Doormats vám môže poskytnúť prémiový sortiment. A tu je dôkaz. Máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac tovaru od značky Artsy Doormats. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento obľúbený výrobok Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats Wizards Welcome, 40 x 60 od kvalitnej značky Artsy Doormats máte možnosť dostať bezpečne online vo výhodnej akcii. Produkt momentálne predávame za 25 EUR.