Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats Not You Again, 40 x 60 cm

Rohožka je vec, ktorá sa s vami lúči pri každom vašom odchode. A keď sa vraciate domov, je to to prvé, čo vidíte. A preto si vyberte kúsok, ktorý... viac informácií »
Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats Not You Again
24,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rohožka je vec, ktorá sa s vami lúči pri každom vašom odchode. A keď sa vraciate domov, je to to prvé, čo vidíte. A preto si vyberte kúsok, ktorý...

Rohožka je vec, ktorá sa s vami lúči pri každom vašom odchode. A keď sa vraciate domov, je to to prvé, čo vidíte.

A preto si vyberte kúsok, ktorý vyčarí úsmev na tvári ako vám, tak aj návšteve a susedom. Pretože na detailoch záleží.

Rohožka je vyrobená z kokosového vlákna a spodnú stranu tvorí PVC vrstva, ktorá je protišmyková.

Poznámka: rohožka je vhodná do interiéru a zastrešeného exteriéru. Nevystavujte ju dažďu – dlhodobé pôsobenie vlhkosti by mohlo viesť k poškodeniu.
Veľa obľúbený kus Rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats Not You Again, 40 x 60 cm je k dispozícii bez ťažkostí tu na našom webe v známej rubrike koberce a rohožky. Pozrite sa na ďalšie produkty v spomínanej kategórii za výhodnú cenu. Vedúci výrobca Artsy Doormats dodáva prémiový tovar. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež viac skvelých produktov od dodávateľa Artsy Doormats. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci produkt Rohožka z prírodného kokosového vlákna od značky Artsy Doormats máte možnosť dostať v súčasnosti v bezva akcii! Práve možno objednať len za 24,90 EUR.