Rodinné balenie pracieho prášku Ariel Regular, 9,8 kg (140 pracích dávok)

Prací prášok ARIEL Professional Regular je určený na pranie bielej aj farebnej bielizne a vďaka jeho zloženiu si bielizeň zachováva žiarivú bielu aj... viac informácií »
Rodinné balenie pracieho prášku Ariel Regular
Značka: Unknown
31,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Prací prášok ARIEL Professional Regular je určený na pranie bielej aj farebnej bielizne a vďaka jeho zloženiu si bielizeň zachováva žiarivú bielu aj...

Prací prášok ARIEL Professional Regular je určený na pranie bielej aj farebnej bielizne a vďaka jeho zloženiu si bielizeň zachováva žiarivú bielu aj oslnivé farby po mnohých praniach. Vysoko účinné zložky skvele odstraňujú aj tie najodolnejšie škvrny, a to už pri praní na 30 °C. Prací prostriedok dosahuje vynikajúce výsledky aj bez predpierania alebo namáčania a šetrí tak energiu a vodu. Rad Ariel Professional je vhodný pre používanie v profesionálnom prostredí (ubytovacie zariadenia, reštaurácie, práčovne a i.) aj na doma. Často vyhľadávaný produkt Rodinné balenie pracieho prášku Ariel Regular, 9,8 kg (140 pracích dávok) zoženiete už dnes na našom webe v sekcii pranie a žehlenie! Mrknite na akčné produkty z našej kategórie jednoducho online. Značka Unknown dlhodobo vyrába skvelý sortiment. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás taky ďalšie kúsky od dodávateľa Unknown. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento lacný produkt Rodinné balenie pracieho prášku od top výrobcu Unknown jednoducho môžete nájsť bezpečne online za dobrú cenu. Výhodne za 31,90 EUR.