Reprodukcia obrazu Gustav Klimt – Lady With Fan, 50 x 50 cm

V tvorbe Gustava Klimta nájdete jemné náznaky, výrazné a priame línie, kvety, ale aj prísnejšiu geometriu. Diela tohto secesného umelca sú plné... viac informácií »
Reprodukcia obrazu Gustav Klimt - Lady With Fan
Značka: Fedkolor
36 EUR
Kúpiť v e-shope »
V tvorbe Gustava Klimta nájdete jemné náznaky, výrazné a priame línie, kvety, ale aj prísnejšiu geometriu. Diela tohto secesného umelca sú plné...

V tvorbe Gustava Klimta nájdete jemné náznaky, výrazné a priame línie, kvety, ale aj prísnejšiu geometriu. Diela tohto secesného umelca sú plné nevšedných a revolučných prvkov. Počas štúdií sa naučil rôzne maliarske techniky vrátane fresky a mozaiky, ktorá bola neskôr výrazne prítomná v jeho obrazoch. Aj keď umelec často a rád zobrazoval tajomné ženské postavy, v jeho tvorbe nájdete aj nádherné stvárnenie prírody a výjavov bežných dní.

Ak vás nádhera použitých farieb a výrazná umelcova aura tiež očarili, nenechajte Klimta visieť len v galériách. Vyveste si jeho veľkoleposť v podobe plátna s krásnou reprodukciou aj u seba doma.

Plátno vyrobené zo 100% bavlny je potlačené aj zo strany, nie je teda potrebné obraz rámovať. Tento akčný tovar Reprodukcia obrazu Gustav Klimt – Lady With Fan, 50 x 50 cm môžete kúpiť bez ťažkostí na našich stránkach v populárnej kateogrii obrazy. Teraz získate ešte podobné produkty z našej sekcie za super ceny! Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Máme v ponuke však ďalšie kvalitné produkty značky Fedkolor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavový tovar Reprodukcia obrazu Gustav Klimt - Lady With Fan, 50 x 50 cm od spoľahlivej značky Fedkolor možno získať online skutočne výhodne! Ponuky od 36 EUR.