Reprodukcia obrazu Gustav Klimt – Bauer I, 60 × 60 cm

Tvorba secesného umelca Gustava Klimta ohromila celý svet. Vo svojej dobe totiž dokázal priniesť nový pohľad na svet aj na metódy, ako ho zachytiť.... viac informácií »
Reprodukcia obrazu Gustav Klimt - Bauer I
Značka: Fedkolor
41,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tvorba secesného umelca Gustava Klimta ohromila celý svet. Vo svojej dobe totiž dokázal priniesť nový pohľad na svet aj na metódy, ako ho zachytiť....

Tvorba secesného umelca Gustava Klimta ohromila celý svet. Vo svojej dobe totiž dokázal priniesť nový pohľad na svet aj na metódy, ako ho zachytiť. Modelom mu boli často krásne ženy, koľkokrát neznáme, ktorých nádheru Klimt dokázal podporiť použitými farbami, technikami a pózami. Výsledkom sú často obrazy plné zmyselnosti, erotiky a mystiky, ktorá budí nečakané, dráždivé pocity.

Ak ste sa nechali spútať nádherou farieb a ženskej aury, nenechajte Klimta visieť len v galerijných sieňach. Vyveste si jeho veľkoleposť v podobe plátna s podarenou reprodukciou. Plátna, ktoré bude vaším malým vlastníctvom umeleckej jedinečnosti.

Plátno je potlačené aj zo strany, nie je teda potrebné obraz rámovať. Lacný výrobok Reprodukcia obrazu Gustav Klimt – Bauer I, 60 × 60 cm nájdete bez problémov tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike dekorácie na stenu. Teraz kúpite kvalitné produkty v spomínanej kategórii za najlepšie ceny! Samozrejme, že to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Máme však aj v ponuke ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Fedkolor. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ Fedkolor vám môže ponúknuť prémiový sortiment

Najpredávanejší produkt Reprodukcia obrazu Gustav Klimt - od výrobcu so zárukou kvality Fedkolor ide zohnať v našej internetovej ponuke za extra cenu! Práve teraz za skvelú cenu 41,90 EUR.