Reprodukcia obrazu Alfons Mucha – Pory Roku, 80 × 40 cm

Známy maliar a grafik, symbol secesie, autor mnohých plagátov, bankoviek aj poštových známok. Reč je samozrejme o Alfonzovi Muchovi. Jeho štýl je... viac informácií »
Reprodukcia obrazu Alfons Mucha - Pory Roku
Značka: Fedkolor
165 EUR
Kúpiť v e-shope »
Známy maliar a grafik, symbol secesie, autor mnohých plagátov, bankoviek aj poštových známok. Reč je samozrejme o Alfonzovi Muchovi. Jeho štýl je...

Známy maliar a grafik, symbol secesie, autor mnohých plagátov, bankoviek aj poštových známok. Reč je samozrejme o Alfonzovi Muchovi. Jeho štýl je nezameniteľný a získal si srdcia mnohých ľudí po celom svete.

Nechajte mystickú krásu jeho diela preniknúť aj do svojej domácnosti. Kúzlo reprodukcií obrazov tkvie v tom, že si malú súkromnú galériu s dielami svojich obľúbených majstrov môže dovoliť každý milovník umenia.

Plátno je tlačené aj zo strany, nie je potrebné obraz zarámovať. Exkluzívny produkt Reprodukcia obrazu Alfons Mucha – Pory Roku, 80 × 40 cm ide získať taktiež tu u nás v rubrike obrazy. Nájdite si nové výrobky z našej sekcie za výborné peniaze!

Často hľadaný kus Reprodukcia obrazu Alfons Mucha - Pory Roku, 80 × 40 cm od známej značky Fedkolor k dispozícii online za výpredajovú cenu. Teraz môžete mať za 165 EUR.