Ratanová ošatka na chleba Orion Srdce, ⌀ 21 cm

Ošatka na prípravu domáceho chleba vám pomôže pripraviť dokonalé čerstvé domáce pečivo. Využijete ju na kysnutie cesta (bochník 1,5 kg, potreba... viac informácií »
Ratanová ošatka na chleba Orion Srdce
Značka: Orion
9,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ošatka na prípravu domáceho chleba vám pomôže pripraviť dokonalé čerstvé domáce pečivo. Využijete ju na kysnutie cesta (bochník 1,5 kg, potreba...

Ošatka na prípravu domáceho chleba vám pomôže pripraviť dokonalé čerstvé domáce pečivo. Využijete ju na kysnutie cesta (bochník 1,5 kg, potreba 750 g múky), uskladnenie chleba, servírovanie pečiva aj ako dekoráciu.

Tvar a štruktúra ošítky sa odtlačí do cesta a vytvorí tak klasický vzhľad bochníka. Ošítky sa nenamáčajú, iba sa nechajú vyschnúť, prípadne ich môžete vykefovať.Veľa žiadaný produkt Ratanová ošatka na chleba Orion Srdce, ⌀ 21 cm možno zakúpiť ľahko u nás v známej kategórii košíky na pečivo! Pripravili sme podobné produkty v spomínanej sekcii z pohodlia domova.

Tento lacný tovar Ratanová ošatka na chleba od obľúbenej značky so zárukou kvality Orion ľahko môžete získať momentálne na webe za rozumné peniaze! Aktuálne za 9,99 EUR.