Puf z rafie HSM collection Raffia, 34 x 40 cm

Puf je skvelým interiérovým doplnkom, ktorý nikde nevyjde nazmar. Využijete ho v obývačke, spálni alebo v detskej izbe. Kolekcia, z ktorej pochádza... viac informácií »
Puf z rafie HSM collection Raffia
Puf je skvelým interiérovým doplnkom, ktorý nikde nevyjde nazmar. Využijete ho v obývačke, spálni alebo v detskej izbe. Kolekcia, z ktorej pochádza...

Puf je skvelým interiérovým doplnkom, ktorý nikde nevyjde nazmar. Využijete ho v obývačke, spálni alebo v detskej izbe. Kolekcia, z ktorej pochádza tento štýlový kúsok, je navyše inšpirovaná prírodou a ručným remeslom. Nápaditosť má jednoducho značka HSM collection v krvi.

O značke:
HSM collection je holandská značka oslavujúca vône exotických diaľok. Vyrába pevný nábytok z driev ako je mangové, teakové či akáciové. Práve vďaka týmto materiálom si doma navodíte správnu atmosféru, v ktorej sa bude relaxovať jedna radosť.Tento lacný tovar Puf z rafie HSM dostanete jednoducho na webe v sekcii taburety a pufy. Pripravili sme pre vás výnimočné produkty z tejto kateógrie za výborné peniaze!

Kvalitný a obľúbený produkt Puf z rafie HSM collection Raffia, od obľúbenej značky so zárukou kvality HSM collection k dispozícii zrovna extra výhodne. Práve teraz len za 103 EUR.