Púdrovoružové bavlnené obliečky s plachtou Cotton Box Elba, 200 x 220 cm

Je podľa vás spálňa miestom vizuálneho pokoja, kde žiadnych výrazných prvkov a farieb netreba? Potom by sa vám mohli páčiť pudrovoružové... viac informácií »
Púdrovoružové bavlnené obliečky s plachtou Cotton Box Elba
Značka: Cotton Box
106 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je podľa vás spálňa miestom vizuálneho pokoja, kde žiadnych výrazných prvkov a farieb netreba? Potom by sa vám mohli páčiť pudrovoružové...

Je podľa vás spálňa miestom vizuálneho pokoja, kde žiadnych výrazných prvkov a farieb netreba? Potom by sa vám mohli páčiť pudrovoružové obliečky, ktoré vo vašej spálni navodia ten správny uspávací zen.

Navyše bavlna je klasikou posteľných obliečok. Je príjemná na dotyk, dobre saje pot a stačí ju hodiť do práčky a vyprať.
Tento lacný produkt Púdrovoružové bavlnené obliečky s plachtou Cotton Box máte možnosť získať ľahko na našom webe v rubrike obliečky! Pripravili sme ešte ostatné produkty z našej rubriky za priaznivú cenu!

Tento akčný a v zľave produkt Púdrovoružové bavlnené obliečky s plachtou Cotton Box Elba, 200 x 220 cm s osvedčenou značkou Cotton Box jednoducho môžete zaobstarať v našej internetovej ponuke so zľavou! Teraz len za 106 EUR.