Prírodný konferenčný stolík z dubového dreva Rowico Filippa, ø 90 cm

Láka vás jednoduchosť škandinávskeho štýlu? Potom vás určite zaujme tento konferenčný stolík Filippa. Je vyrobený z pevného dubového dreva s... viac informácií »
Prírodný konferenčný stolík z dubového dreva Rowico Filippa
Značka: Rowico
569 EUR
Kúpiť v e-shope »
Láka vás jednoduchosť škandinávskeho štýlu? Potom vás určite zaujme tento konferenčný stolík Filippa. Je vyrobený z pevného dubového dreva s...

Láka vás jednoduchosť škandinávskeho štýlu? Potom vás určite zaujme tento konferenčný stolík Filippa. Je vyrobený z pevného dubového dreva s bielym pigmentom. To mu dodáva svieži a jasný vzhľad, ktorý spolu s klasickým dizajnom ľahko zladíte so svojím interiérom. Povrch je ošetrený olejom. Vďaka tomu je odolný voči prachu a vlhkosti. Podľahnite kúzlu značky Rowico.Kvalitný a veľmi žiadaný produkt máte možnosť zohnať bez problémov tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii konferenčné stolíky. Teraz nájdete ešte podobné produkty z tejto známej sekcie za úplne najnižšiu cenu. Vehlasný dodávateľ Rowico môže ponúknuť prvotriedne výrobky. Môžete sa presvedčiť sami.

V zľave tento produkt Prírodný konferenčný stolík z dubového dreva Rowico Filippa, ø od spoločnosti s výborným menom Rowico je možné ľahko získať tu a teraz práve za skvelú cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 569 EUR.