Prírodná komoda z dubového dreva Rowico YuRAi , výška 84 cm

S komodami a vitrínami Yumi od značky Rowico už nebudete mať núdzu o priestor na uloženie vašich vecí. Nielenže sú veľmi praktické, ale ich... viac informácií »
Prírodná komoda z dubového dreva Rowico YuRAi
Značka: Rowico
1 099 EUR
Kúpiť v e-shope »
S komodami a vitrínami Yumi od značky Rowico už nebudete mať núdzu o priestor na uloženie vašich vecí. Nielenže sú veľmi praktické, ale ich...

S komodami a vitrínami Yumi od značky Rowico už nebudete mať núdzu o priestor na uloženie vašich vecí. Nielenže sú veľmi praktické, ale ich jednoduché línie pohladia na duši každého milovníka minimalizmu.

Kolekcia Yumi prináša nábytok s jednoduchým dizajnom a v štyroch rôznych farebných vyhotoveniach. Preto je ako základ vhodná pre širokú škálu štýlovo a farebne rôznych interiérov.

Poznámka: približná nosnosť: 5 kg na každú policu, 10 kg na hornú časť skrine. Veľa žiadaný produkt môžete dostať jednoducho tu na našich stránkach v populárnej sekcii komody! Preskúmajte akčné produkty v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke tiež viac výrobkov značky Rowico. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný produkt Prírodná komoda z dubového dreva Rowico YuRAi , výška od značky s dlhou tradíciou Rowico je možné kúpiť teraz za mimoriadne nízku cenu! K dispozícii teraz v predaji za 1 099 EUR.