Prikrývka cez posteľ na dvojlôžko Belinda Butterfly, 200 × 230 cm

Toto nie je len prikrývka, ktorá v rýchlosti zakryje posteľ po rannom vstávaní, zároveň ju môžete použiť aj ako ľahší paplón na južanský... viac informácií »
Prikrývka cez posteľ na dvojlôžko Belinda Butterfly
Značka: Victoria
26 EUR
Kúpiť v e-shope »
Toto nie je len prikrývka, ktorá v rýchlosti zakryje posteľ po rannom vstávaní, zároveň ju môžete použiť aj ako ľahší paplón na južanský...

Toto nie je len prikrývka, ktorá v rýchlosti zakryje posteľ po rannom vstávaní, zároveň ju môžete použiť aj ako ľahší paplón na južanský spôsob. Na leto úplne ideálne a v zime vás spolu s paplónom dvojnásobne zahreje.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNANIE
Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené prehybom látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Túto kapsu teda stačí len pretiahnuť cez paplón či vankúš a máte oblečené.
 
Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie paplónov a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky. Zľavnený tovar získate ľahko na našom webe v kategórii prikrývky na posteľ! Teraz si môžete vybrať výnimočné produkty v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte sa, máme toho viac! U nás nájdete viac osvedčeného tovaru od výrobcu Victoria. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto značka Victoria dodáva pre svojich zákazníkov prémiový tovar.

Obľúbený a kvalitný produkt Prikrývka cez posteľ na dvojlôžko Belinda Butterfly, 200 od výrobcu so zárukou kvality Victoria ľahko nájdete u nás teraz v bezva akcii! Momentálne k dispozícii za 26 EUR.