Premietacie rozprávky Moulin Roty Pan Fúzik a kamaráti

Bestseller od Moulin Roty. Premietacia baterka s pôvabnými obrázkami vám prehrá tri rôzne príbehy, pri ktorých si môžete s deťmi v postieľke... viac informácií »
Premietacie rozprávky Moulin Roty Pan Fúzik a kamaráti
Bestseller od Moulin Roty. Premietacia baterka s pôvabnými obrázkami vám prehrá tri rôzne príbehy, pri ktorých si môžete s deťmi v postieľke...

Bestseller od Moulin Roty. Premietacia baterka s pôvabnými obrázkami vám prehrá tri rôzne príbehy, pri ktorých si môžete s deťmi v postieľke rozprávať.

Obrázky sa menia otáčaním hlavy premietačky, pre zaostrenie použite prednú časť baterky, pootočením zaostríte obraz. Premietať príbehy môžete napríklad na strop alebo na stenu izbičky.

O značke

Francúzska značka Moulin Roty je preslávená svojím šarmom a nežnosťou. Detské srdcia si okrem iného získala detskými rozprávkovými premietačkami, s ktorými na stene či strope každej izbičky môžu oživiť nádherné rozprávkové príbehy.
Žiadaný produkt je dostupný bezprostredne u nás v populárnej kateogrii detské hračky! Vyhľadajte si úplne nové výrobky z našej rubriky za výpredajovú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Moulin Roty. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Úplne unikátny produkt Premietacie rozprávky Moulin Roty Pan Fúzik a kamaráti od dodávateľa kvalitných produktov Moulin Roty nájdete momentálne v bezva akcii! V súčasnosti za cenu 19 EUR.