Predložka Zerbelli Pekento, 75 × 52 cm

Milujete rozkvitnuté kvety? Ich nežnosť si môžete užiť s potlačou tejto praktickej predložky od značky Zerbelli. Táto je vyrobená z kvalitného... viac informácií »
Predložka Zerbelli Pekento
Značka: Zerbelli
21 EUR
Kúpiť v e-shope »
Milujete rozkvitnuté kvety? Ich nežnosť si môžete užiť s potlačou tejto praktickej predložky od značky Zerbelli. Táto je vyrobená z kvalitného...

Milujete rozkvitnuté kvety? Ich nežnosť si môžete užiť s potlačou tejto praktickej predložky od značky Zerbelli.

Táto je vyrobená z kvalitného viacúčelového polyesteru, je potlačená atramentmi na báze prírodných pigmentov s vysokou stálosťou farby a neusádzajú sa v nej baktérie, takže je vhodná pre alergikov i astmatikov. Okrem vysávania ju stačí len pretrieť mopom alebo handrou a máte vyčistené. Zároveň ju môžete vyprať aj v práčke. Ak teda doma máte psa alebo deti, už nemusíte mať starosti s časovo náročnou údržbou.

Navyše je tiež nehorľavá a k tomu aj izoluje. Chráni parkety pred poškriabaním a hodí sa najmä do kuchyne. A to ani nemusíme hovoriť o tom, ako skvele vyzerá vďaka svojej potlači. Tento vynikajúci produkt dá sa zaobstarať jednoducho tu na webe umiestnený v kategórii koberce a rohožky! Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty zo spomínanej rubriky za parádnu cenu! Tento výrobca Zerbelli dodáva top sortiment Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Často hľadaný produkt Predložka Zerbelli Pekento, 75 × 52 cm originál od výrobcu Zerbelli jednoducho získate práve teraz v našej ponuke za úžasnú cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 21 EUR.