Predložka Zerbelli Aretto, 75 × 52 cm

Výrazné farby a potlač nie sú jedinými dôvodmi, pre ktoré si túto nápaditú predložku značky Zerbelli zamilujete raz-dva. Táto je vyrobená z... viac informácií »
Predložka Zerbelli Aretto
Značka: Zerbelli
20,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Výrazné farby a potlač nie sú jedinými dôvodmi, pre ktoré si túto nápaditú predložku značky Zerbelli zamilujete raz-dva. Táto je vyrobená z...

Výrazné farby a potlač nie sú jedinými dôvodmi, pre ktoré si túto nápaditú predložku značky Zerbelli zamilujete raz-dva.

Táto je vyrobená z kvalitného viacúčelového polyesteru, je potlačená atramentmi na báze prírodných pigmentov s vysokou stálosťou farby a neusádzajú sa v nej baktérie, takže je vhodná pre alergikov i astmatikov. Okrem vysávania ju stačí len pretrieť mopom alebo handrou a máte vyčistené. Zároveň ju môžete vyprať aj v práčke. Ak teda doma máte psa alebo deti, už nemusíte mať starosti s časovo náročnou údržbou.

Navyše je tiež nehorľavá a k tomu aj izoluje. Chráni parkety pred poškriabaním a hodí sa najmä do kuchyne. A to ani nemusíme hovoriť o tom, ako skvele vyzerá vďaka svojej potlači.Tento žiadaný výrobok Predložka Zerbelli Aretto, 75 × 52 cm možno zakúpiť v pohode tu na našich stránkach v sekcii kúpeľňový textil. Teraz kúpite zľavnené výrobky vo spomínanej sekcii za parádnu cenu. Tento výrobca Zerbelli má k dispozícii kvalitný sortiment

Tento skvelý výrobok Predložka Zerbelli Aretto, 75 × 52 od značky so skvelou reputáciou Zerbelli ľahko nájdete na našich stránkach teraz práve až neuveriteľne lacno. Práve teraz za cenu 20,90 EUR.