Prateľný sprchový záves Wenko Ginkgo, 180 x 200 cm

Maličkosti tvoria celok, a tak si pri zariaďovaní dajte obzvlášť záležať na detailoch. Elegantný sprchový záves zladený so štýlovou predložkou... viac informácií »
Prateľný sprchový záves Wenko Ginkgo
Značka: Wenko
32 EUR
Kúpiť v e-shope »
Maličkosti tvoria celok, a tak si pri zariaďovaní dajte obzvlášť záležať na detailoch. Elegantný sprchový záves zladený so štýlovou predložkou...

Maličkosti tvoria celok, a tak si pri zariaďovaní dajte obzvlášť záležať na detailoch. Elegantný sprchový záves zladený so štýlovou predložkou navodí vo vašej kúpeľni príjemnú atmosféru.

Poznáte Wenko? Táto obľúbená nemecká značka vyrába praktické a dokonale funkčné doplnky do domácnosti, ktoré vám zjednodušia každodenný život. Či už potrebujete pomôcť s upratovaním, alebo vyriešiť organizáciu v šatníku, kúpeľni a kuchyni, štýloví Wenko pomocníci budú vždy správnym riešením ♥
Lacný tovar máte možnosť dostať bezstarostne na našich stránkach v populárnej kateogrii kúpeľňové závesy. Pozrite sa na akčné produkty v spomínanej sekcii za výpredajovú cenu! Značka Wenko dlhodobo predáva prvotriedny sortiment. Ale to nie je všetko, máme toho viac! Máme v ponuke tiež viac skvelých kúskov od dodávateľa Wenko. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený tovar Prateľný sprchový záves Wenko Ginkgo, 180 x od spoľahlivej značky Wenko pohodlne zaobstaráte online za výborné peniaze. V súčasnosti za skvelú cenu 32 EUR.