Porcelánový servírovací tanier Villa Altachiara Gardeny, 29,5 x 21 cm

Užívajte si pohodovú a vzdušnú stredomorskú atmosféru priamo vo svojej jedálni s riadom od talianskej značky Villa Altachiara. Svojmu majiteľovi... viac informácií »
Porcelánový servírovací tanier Villa Altachiara Gardeny
Užívajte si pohodovú a vzdušnú stredomorskú atmosféru priamo vo svojej jedálni s riadom od talianskej značky Villa Altachiara. Svojmu majiteľovi...

Užívajte si pohodovú a vzdušnú stredomorskú atmosféru priamo vo svojej jedálni s riadom od talianskej značky Villa Altachiara. Svojmu majiteľovi však okrem krásneho vzhľadu prinesú aj praktickú stránku. Kostný porcelán zaručí vysokú mechanickú odolnosť a jednoduchú údržbu.
Unikátny a obľúbený výrobok získate bezprostredne tu na našom webe v známej rubrike servírovacie taniere! Nájdite si zľavnené produkty v spomínanej rubrike za akčnú cenu. Treba hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! U nás totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Villa Altachiara. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave kus Porcelánový servírovací tanier Villa Altachiara Gardeny, 29,5 od popredného výrobcu Villa Altachiara je k dostaniu práve dnes v zľave! V súčasnosti za skvelú cenu 25 EUR.