Porcelánová šálka Green Gate Sally, 100 ml

Pozvite k sebe do kuchyne a jedálne čaro anglického vidieka. Riad od dánskej značky Green Gate prepája precíznu ručnú výrobu s osobitým dizajnom. V... viac informácií »
Porcelánová šálka Green Gate Sally
Značka: Green Gate
12 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pozvite k sebe do kuchyne a jedálne čaro anglického vidieka. Riad od dánskej značky Green Gate prepája precíznu ručnú výrobu s osobitým dizajnom. V...

Pozvite k sebe do kuchyne a jedálne čaro anglického vidieka. Riad od dánskej značky Green Gate prepája precíznu ručnú výrobu s osobitým dizajnom. V ňom prevláda jednoduchý vzhľad decentne zdobený romantickými motívmi, ktoré nenásilne pozdvihnú aj obyčajný pokrm.
Veľa obľúbený produkt Porcelánová šálka Green Gate Sally, možno kúpiť práve tu na našich stránkach zaradený v kategórii čaj a káva! Teraz si môžete kúpiť unikátne produkty z tejto známej rubriky ľahko online! Máme toho pre vás viac, máme v ponuke viac kvalitných produktov od dodávateľa Green Gate. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Najpredávanejší kus Porcelánová šálka Green Gate Sally, 100 ml s pečaťou kvality značky Green Gate k dispozícii momentálne na našich stránkach so zľavou. Teraz získate od 12 EUR.