Pojazdný plynový záhradný gril Cattara Party Point Flame Tamer

Aké by bolo leto bez grilovačiek a opekania špekáčikov? Pozvite priateľov, nachystajte dobroty a už ostáva len jediné - poriadne ohnisko, na ktorom... viac informácií »
Pojazdný plynový záhradný gril Cattara Party Point Flame Tamer
Značka: Cattara
165 EUR
Kúpiť v e-shope »
Aké by bolo leto bez grilovačiek a opekania špekáčikov? Pozvite priateľov, nachystajte dobroty a už ostáva len jediné - poriadne ohnisko, na ktorom...

Aké by bolo leto bez grilovačiek a opekania špekáčikov? Pozvite priateľov, nachystajte dobroty a už ostáva len jediné – poriadne ohnisko, na ktorom pripravíte veľké množstvo jedla tak, že sa budete olizovať až za ušami.

O značke:
Česká značka Cattara je partia nadšencov kempovania, rybárčenia a prírody celkovo. Myšlienkou tejto značky bolo obohatenie trhu novou značkou, ktorá by prinášala rad kempingových a outdoorových výrobkov. Vznik sa datuje od roku 2016 a od tej doby robia radosť všetkým milovníkom dobrodružstiev a voľnočasových aktivít.
Kvalitný a obľúbený výrobok dostanete bezprostredne tu a teraz na našom webe v rubrike grily. Získajte akčné produkty z tejto populárnej rubriky za akčnú cenu. Populárna značka Cattara pre svojich zákazníkov predáva vysoko kvalitné výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Tento lacný produkt Pojazdný plynový záhradný gril Cattara Party Point Flame Tamer od našej známej značky Cattara máte možnosť zaobstarať v súčasnosti za dobrú cenu. Práve teraz za cenu 165 EUR.