Pojazdný plynový záhradný gril Cattara Master Chef Flame Tamer

Aké by bolo leto bez grilovačiek a opekania špekáčikov? Pozvite priateľov, nachystajte dobroty a už ostáva len jediné - poriadne ohnisko, na ktorom... viac informácií »
Pojazdný plynový záhradný gril Cattara Master Chef Flame Tamer
Značka: Cattara
296 EUR329 EUR Zľava -10%
Kúpiť v e-shope »
Aké by bolo leto bez grilovačiek a opekania špekáčikov? Pozvite priateľov, nachystajte dobroty a už ostáva len jediné - poriadne ohnisko, na ktorom...

Aké by bolo leto bez grilovačiek a opekania špekáčikov? Pozvite priateľov, nachystajte dobroty a už ostáva len jediné – poriadne ohnisko, na ktorom pripravíte veľké množstvo jedla tak, že sa budete olizovať až za ušami.

O značke:
Česká značka Cattara je partia nadšencov kempovania, rybárčenia a prírody celkovo. Myšlienkou tejto značky bolo obohatenie trhu novou značkou, ktorá by prinášala rad kempingových a outdoorových výrobkov. Vznik sa datuje od roku 2016 a od tej doby robia radosť všetkým milovníkom dobrodružstiev a voľnočasových aktivít.
Tento žiadaný výrobok získate bezprostredne tu na webe v rubrike grily. Pripravili sme pre vás iné výrobky z tejto obľúbenej sekcie ľahko online. U nás ponúkame viac, máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Cattara. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Pojazdný plynový záhradný gril Cattara Master Chef Flame Tamer od známeho dodávateľa Cattara je možné nakúpiť tu a teraz extra so zľavou. Akčné ceny už od 296 EUR.