Pohovka Karup Design Pace Natural Black/Wheat Beige

Jednoduché, avšak dokonale elegantné okrúhle nožičky robia z pohovky Pace kúsok, ktorý nikdy nevyjde z módy. Jej vzdušná konštrukcia z... viac informácií »
Pohovka Karup Design Pace Natural Black/Wheat Beige
Jednoduché, avšak dokonale elegantné okrúhle nožičky robia z pohovky Pace kúsok, ktorý nikdy nevyjde z módy. Jej vzdušná konštrukcia z...

Jednoduché, avšak dokonale elegantné okrúhle nožičky robia z pohovky Pace kúsok, ktorý nikdy nevyjde z módy. Jej vzdušná konštrukcia z borovicového dreva zaisťuje spoľahlivú pevnosť, navyše celok robí ešte štýlovejšou. Matrac tvorí kombinácia recyklovaných vlákien a PUR peny. Dizajnu potom nasadzujú korunku pohodlné vankúšiky, na ktorých bude radosť odpočívať. O značke: Tento kvalitný výrobok Pohovka Karup Design Pace Natural môžete dostať jednoducho tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii pohovky a gauče! Teraz nájdete zľavnené kúsky z našej kategórie jednoducho online. Výrobca Karup Design vám ponúka kvalitný tovar. Pozrite so sami!

Tento zľavnený výrobok Pohovka Karup Design Pace od výrobcu s dlhou históriou Karup Design dostanete práve tu za primerané peniaze. Aktuálne stojí u nás 649 EUR.