Pohárik iDesign Alston, ⌀ 7,5 cm

Jednoduchá, moderná a nesmrteľná - taká je kúpeľňová kolekcia Alston, ktorá v sebe mieša priehľadný plast s kovovými detailami. Vďaka tejto... viac informácií »
Pohárik iDesign Alston
Značka: iDesign
8 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednoduchá, moderná a nesmrteľná - taká je kúpeľňová kolekcia Alston, ktorá v sebe mieša priehľadný plast s kovovými detailami. Vďaka tejto...

Jednoduchá, moderná a nesmrteľná – taká je kúpeľňová kolekcia Alston, ktorá v sebe mieša priehľadný plast s kovovými detailami. Vďaka tejto kombinácii je kolekcia vhodná do všetkých typov a štýlov kúpeľní. Vysoko kvalitný produkt Pohárik iDesign Alston, ⌀ 7,5 cm získate taktiež na stránkach v známej sekcii poháriky na zubné kefky! Pripravili sme unikátne kúsky z tejto obľúbenej rubriky za skvelú cenu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov iDesign dlhodobo dodáva špičkový tovar Nakupujte výhodný u nás.

Tento neodolateľný tovar Pohárik iDesign Alston, ⌀ 7,5 cm od spoločnosti s popredným postavením na trhu iDesign pohodlne získate u nás právě za parádnu cenu. Produkt momentálne predávame za 8 EUR.