Pohár na šampanské Brandani Oblio

Taliani sú majstri nielen v móde, ale tiež v skle a jeho brúsení. Ako inak si vysvetliť tento nadčasový pohárik? Zamilujte sa aj vy do krehkého skla,... viac informácií »
Pohár na šampanské Brandani Oblio
Značka: Brandani
5 EUR
Kúpiť v e-shope »
Taliani sú majstri nielen v móde, ale tiež v skle a jeho brúsení. Ako inak si vysvetliť tento nadčasový pohárik? Zamilujte sa aj vy do krehkého skla,...

Taliani sú majstri nielen v móde, ale tiež v skle a jeho brúsení. Ako inak si vysvetliť tento nadčasový pohárik? Zamilujte sa aj vy do krehkého skla, ktoré značka Brandani vyrába s láskou a starostlivosťou.

O značke:
Keď príde k stolovaniu, servírovaniu či vareniu, značka Brandani dokáže milo prekvapiť. Vsádza na spojenie tradičných materiálov ako je kamenina či porcelán s tými modernejšími. Za originálnym dizajnom, ktorý siaha od elegantného vintage štýlu až po modernu, stojí partia šikovných talianskych dizajnérov.

Tento vynikajúci tovar Pohár na šampanské Brandani od značky s tradíciou a dobrou povesťou Brandani pohodlne zaobstaráte v našej online ponuke v akcii. Ponuky už od 5 EUR.