Pohár La Rochère Absinthe, 300 ml

Užite si stolovanie hodné francúzskych kráľov! La Rochère je francúzska skláreň s históriou siahajúcou až do 15. storočia. Vznikajú tu sklenené... viac informácií »
Pohár La Rochère Absinthe
Značka: La Rochére
10,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Užite si stolovanie hodné francúzskych kráľov! La Rochère je francúzska skláreň s históriou siahajúcou až do 15. storočia. Vznikajú tu sklenené...

Užite si stolovanie hodné francúzskych kráľov!

La Rochère je francúzska skláreň s históriou siahajúcou až do 15. storočia. Vznikajú tu sklenené klenoty, v ktorých sa kombinuje číra praktickosť s umeleckou krásou.

A hoci sa pri spracovaní skla používajú moderné technológie, na každé malé sklenené dielo sa nahliada s osobným pohľadom a zmyslom pre detail.

Zo skleneného riadu tak dýcha čaro francúzskeho remesla, ale zároveň odolnosť skla, ktoré je prispôsobené dnešnej dobe, takže je vhodné do umývačky riadu.
Unikátny a obľúbený kus Pohár La Rochère Absinthe, 300 ml môžete zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii poháre a poháriky! Teraz nájdete parádne produkty z tejto známej sekcie za výpredajovú cenu! Obľúbený výrobca zákazníkov La Rochére pre svojich zákazníkov dodáva vynikajúce výrobky Presvedčte sa sami! Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite tiež na viac kúskov od značky La Rochére. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný výrobok Pohár La Rochère Absinthe, od kvalitnej značky La Rochére ľahko môžete zaobstarať tu a teraz práve za výhodnú cenu. Ponuky už od 10,49 EUR.