Pohár La Rochère Abeille, 185 ml

Užite si stolovanie hodné francúzskych kráľov. La Rochère je francúzska skláreň s históriou siahajúcou až do 15. storočia. Hoci pri spracovaní... viac informácií »
Pohár La Rochère Abeille
Užite si stolovanie hodné francúzskych kráľov. La Rochère je francúzska skláreň s históriou siahajúcou až do 15. storočia. Hoci pri spracovaní...

Užite si stolovanie hodné francúzskych kráľov. La Rochère je francúzska skláreň s históriou siahajúcou až do 15. storočia. Hoci pri spracovaní skla používajú moderné technológie, no nezabúdajú na každý detail. Z tohto kúsku tak dýcha čaro francúzskeho remesla, ale zároveň bytelnosť skla, ktoré je prispôsobené do dnešnej doby, takže je vhodné do umývačky riadu. Kvalitný a obľúbený produkt Pohár La Rochère Abeille, 185 ml dostanete už dnes tu u nás v obľúbenej rubrike poháre a poháriky! Teraz nájdete ešte ďalšie produkty z tejto populárnej kategórie za super cenu. Vehlasný výrobca La Rochére predáva veľmi kvalitné výrobky Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Máme toho viac, máme v ponuke však tiež ďalšie vybrané produkty od značky La Rochére. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento lacný výrobok Pohár La Rochère Abeille, 185 ml od značky s tradíciou a dobrou povesťou La Rochére pohodlne zoženiete tu teraz práve za extra cenu! Práve teraz v akcii za 9 EUR.