Plagát Travelposter Grand Canyon, A3

Prebuďte svoje steny s plagátmi najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers čerpá inšpiráciu z originálnych retro reklamných... viac informácií »
Plagát Travelposter Grand Canyon
Prebuďte svoje steny s plagátmi najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers čerpá inšpiráciu z originálnych retro reklamných...

Prebuďte svoje steny s plagátmi najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers čerpá inšpiráciu z originálnych retro reklamných plagátov a spája v sebe vycibrený vkus, autentickosť a funkčnosť.

Plagát bol vyhotovený vo vysokej kvalite tlače. Atrament Epson UltraChrome HD sa tlačí na matný papier Tecco PM230. Kvalitný tovar môžete kúpiť jednoducho tu na stránkach v známej sekcii plagáty! Vyberte si ešte podobné produkty z tejto populárnej rubriky za priaznivú cenu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Travelposter môže ponúknuť top produkty A to je ešte len začiatok.

Dizajnový produkt Plagát Travelposter Grand Canyon, od spoločnosti s výborným menom Travelposter nájdete práve teraz v našej ponuke so zľavou! Aktuálne v akcii za 29 EUR.