Plagát Travelposter Bali, A2

Prebuďte svoje steny s plagátmi najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers čerpá inšpiráciu z originálnych retro reklamných... viac informácií »
Plagát Travelposter Bali
Značka: Travelposter
39,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Prebuďte svoje steny s plagátmi najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers čerpá inšpiráciu z originálnych retro reklamných...

Prebuďte svoje steny s plagátmi najkrajších miest na svete. Britský ilustrátor Henry Rivers čerpá inšpiráciu z originálnych retro reklamných plagátov a spája v sebe vycibrený vkus, autentickosť a funkčnosť.

Plagát bol vyhotovený vo vysokej kvalite tlače. Atrament Epson UltraChrome HD sa tlačí na matný papier Tecco PM230.
Veľa podarený kus Plagát Travelposter Bali, A2 je k dispozícii pohodlne tu a teraz na našom webe v rubrike plagáty! Pozrite sa na akčné produkty vo spomínanej sekcii ľahko online. Vehlasný výrobca Travelposter dodáva pre svojich zákazníkov prémiový tovar. To nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! U nás v ponuke totiž nájdete viac kúskov od dodávateľa Travelposter. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný produkt Plagát Travelposter Bali, A2 od populárnej značky Travelposter môžete zaobstarať v našej internetovej ponuke extra výhodne! Akčné ceny už od 39,90 EUR.