Písací stôl Woodman Bau

Praktický pracovný stôl, ktorý uchváti svojím dizajnom? Zoznámte sa s týmto krásavcom menom Bau. Nielen, že sa vám u neho bude pracovať jedna... viac informácií »
Písací stôl Woodman Bau
Značka: Woodman
449 EUR
Kúpiť v e-shope »
Praktický pracovný stôl, ktorý uchváti svojím dizajnom? Zoznámte sa s týmto krásavcom menom Bau. Nielen, že sa vám u neho bude pracovať jedna...

Praktický pracovný stôl, ktorý uchváti svojím dizajnom? Zoznámte sa s týmto krásavcom menom Bau. Nielen, že sa vám u neho bude pracovať jedna báseň, ale do zásuvky schováte všetky písacie potreby aj papiere.

Nohy, ktoré sú vyrobené z dubového dreva sú vysoké 65 cm a doske stola panuje dubová dyhovaná drevotrieska.

Spoznajte nábytok Woodman, ktorý je ukážkou toho, ako starostlivo a detailne sa dá prepojiť obľúbený moderný dizajn s tradíciou. Za jeho návrhom stojí dizajnér Leonhard Pfeifer. Jeho otec vlastnil obchod s nábytkom v antickom štýle a práve preto to Leonharda ovplyvnilo tak, že hoci premýšľa minimalisticky, rovnako do nábytku vkladá ľahký retro nádych.Kvalitný a obľúbený produkt Písací stôl Woodman Bau získate bezprostredne tu na webe v obľúbenej kategórii pracovné a písacie stoly! Teraz môžete kúpiť akčné výrobky z tejto známej kategórie za najlepšie ceny. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Woodman dodáva veľmi kvalitné výrobky.

Tento akčný a v zľave produkt Písací stôl Woodman Bau od populárnej značky Woodman možno zohnať momentálne za neuveriteľne nízku cenu. Teraz môžete mať za 449 EUR.