Petrolejovomodrý TV stolík Tenzo Uno, šírka 137 cm

Nenechajte sa oklamať univerzálnym názvom. Je len na vás, či to bude TV alebo kvetinový stolík, alebo dokonca malá skrinka do detskej izby. Moderný a... viac informácií »
Petrolejovomodrý TV stolík Tenzo Uno
Značka: Tenzo
429 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nenechajte sa oklamať univerzálnym názvom. Je len na vás, či to bude TV alebo kvetinový stolík, alebo dokonca malá skrinka do detskej izby. Moderný a...

Nenechajte sa oklamať univerzálnym názvom. Je len na vás, či to bude TV alebo kvetinový stolík, alebo dokonca malá skrinka do detskej izby. Moderný a univerzálny dizajn tejto skrinky vám umožní zladiť ju s akoukoľvek miestnosťou vo vašej domácnosti.

Môžete ho doplniť podobnými (a farebne odlišnými) kúskami z rovnakej kolekcie. Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu sa však dá kombinovať aj so štýlovo odlišnými a ozdobnejšími kúskami, ako je napríklad farebný orientálny koberec alebo zlatá váza.

Výrazné úchyty slúžia ako výrazný a funkčný dekoratívny prvok vitríny. Sú vyrezané priamo do zásuviek, takže ich nikdy neprehliadnete.

Veľmi oceníte aj praktické úložné priestory políc s nasledujúcimi rozmermi:
Otvorené – šírka 43 cm x výška 22,5 cm x hĺbka 39 cm
Za dvierkami – šírka 43 cm x výška 22,5 cm x hĺbka 37 cm

Navrhol Olivier Toulouse
Dizajn vypovedá o tom, kto ste. Preto Oliviera Toulousea inšpirujú ľudia, vďaka ktorým objavuje nové a nové myšlienky.

Ocenené German Design Award
Kolekcia Uno bola ocenená v kategórii Excellent Product Design – Furniture v rámci German Design Award 2019.

Poznámka: skrutky sú súčasťou balenia.
Veľa obľúbený produkt možno zohnať bezstarostne u nás v obľúbenej rubrike tv stolíky! Pripravili sme pre vás ešte ostatné výrobky z tejto známej sekcie na pár kliknutí!

V zľave tovar Petrolejovomodrý TV stolík Tenzo Uno, šírka od známeho výrobcu Tenzo jednoducho zoženiete v našej internetovej ponuke za priaznivú cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 429 EUR.