Petrolejovomodrá zamatová rozkladacia pohovka do „U“ Miuform Lofty Lilly, pravý roh

Táto pohovka vnesie do vášho interiéru nádych jedinečnosti. Mäkká zamatová látka dodáva pohodlie a vysoké čierne nohy s matným povrchom... viac informácií »
Petrolejovomodrá zamatová rozkladacia pohovka do "U" Miuform Lofty Lilly
Značka: Miuform
1 590 EUR
Kúpiť v e-shope »
Táto pohovka vnesie do vášho interiéru nádych jedinečnosti. Mäkká zamatová látka dodáva pohodlie a vysoké čierne nohy s matným povrchom...

Táto pohovka vnesie do vášho interiéru nádych jedinečnosti. Mäkká zamatová látka dodáva pohodlie a vysoké čierne nohy s matným povrchom podčiarkujú štýl a vzdušnosť celej kolekcie.

Minimalistický moderný dizajn pohovky Miuform Lofty Lilly v kombinácii s nenahraditeľnou funkčnosťou vytvára krásny a neodolateľný kúsok do obývačky.

Táto pohovka je elegantná a zároveň veľmi praktická. Zaujímavým funkčným prvkom je napríklad bočné vrecko, vďaka ktorému budete mať všetko potrebné poruke.

V prípade potreby sa dá táto pohovka ľahko rozložiť na pohodlné lôžko pre 2 osoby.

Zoznamte sa s modelom bližšie prostredníctvom tohoto videa:
Často vyhľadávaný tovar nájdete jednoducho tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii rohové pohovky! Teraz kúpite nové produkty v spomínanej sekcii za výhodné peniaze. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky ďalší preverený tovar od výrobcu Miuform. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

V zľave tento produkt Petrolejovomodrá zamatová rozkladacia pohovka do "U" Miuform Lofty Lilly, pravý roh od populárnej značky Miuform ľahko môžete zaobstarať momentálne na webe za výhodné peniaze! Ponuky od 1 590 EUR.