Petrolejovomodrá skriňa Tenzo Uno, šírka 76 cm

Hľadáte kúsok, ktorý vás očarí svojou farbou a nenechá váš interiér bez života? Siahnite po tejto modrej polici, ktorú šikovne využijete ako v... viac informácií »
Petrolejovomodrá skriňa Tenzo Uno
Značka: Tenzo
599 EUR
Kúpiť v e-shope »
Hľadáte kúsok, ktorý vás očarí svojou farbou a nenechá váš interiér bez života? Siahnite po tejto modrej polici, ktorú šikovne využijete ako v...

Hľadáte kúsok, ktorý vás očarí svojou farbou a nenechá váš interiér bez života? Siahnite po tejto modrej polici, ktorú šikovne využijete ako v obývacej izbe, tak spálni. Schovať do nej môžete knižky, oblečenie i iné domáce doplnky.

Poznámka: skrutky sú súčasťou balenia.

O kolekcii Uno:

Táto kolekcia je navrhnutá Olivierom Toulouse a tým smerom, aby sa každý jednotlivý kúsok nábytku mohol použiť v akejkoľvek miestnosti pre akúkoľvek funkciu. Jediné, čo vás obmedzuje, je vaša predstavivosť. Zrelé farby kolekcie Uno vytvárajú moderný nádych a sú vhodné pre všetky moderné domácnosti.

Kolekcia Uno vyhrala v súťaži German Design Award 2019 v kategórii Excellent Product Design – Furniture .
Úplne unikátny tovar Petrolejovomodrá skriňa Tenzo Uno, získate bez problémov tu u nás v známej kategórii ! Teraz si môžete zaobstarať ešte ostatné produkty v spomínanej kategórii za super cenu!

Tento vynikajúci produkt Petrolejovomodrá skriňa Tenzo Uno, šírka 76 od popredného výrobcu Tenzo zoženiete práve tu za parádnu cenu! Teraz za akčnú cenu 599 EUR.