Petrolejovomodrá detská pletená deka ESECO Spring, 80 x 100 cm

Táto minimalistická pletená deka Spring poskytne vášmu bábätku v postieľke či v kočíku maximálny komfort a zároveň ho pri chladnejších letných... viac informácií »
Petrolejovomodrá detská pletená deka ESECO Spring
Značka: ESECO
31 EUR36 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
Táto minimalistická pletená deka Spring poskytne vášmu bábätku v postieľke či v kočíku maximálny komfort a zároveň ho pri chladnejších letných...

Táto minimalistická pletená deka Spring poskytne vášmu bábätku v postieľke či v kočíku maximálny komfort a zároveň ho pri chladnejších letných dňoch spoľahlivo zahreje. Vyrobená je z kombinácie bavlnených a akrylových mäkkých priadzí, ktoré sa postarajú o pohodlné a spokojné zaspávanie. Ako ďalšie produkty od značky ESECO sa okrem medzinárodne uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pýši aj starostlivou ručnou výrobou. Obľúbený a akčný produkt Petrolejovomodrá detská pletená deka ESECO Spring, 80 možno kúpiť ľahko tu na webe zaradený v sekcii detské deky. Teraz môžete nájsť akčné produkty z našej sekcie za výpredajovú cenu!

Zľavový produkt Petrolejovomodrá detská pletená deka ESECO Spring, 80 x 100 cm od nášho známeho výrobcu ESECO máte možnosť zaobstarať zde teraz za super cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 31 EUR.