Oválny dubový rozkladací jedálenský stôl Rowico Mimi, 170 x 105 cm

Bez poctivého dreveného stola sa žiadna poriadna jedáleň nezaobíde. Tento výnimočný kúsok je tým pravým pre milovníkov opulentných hostín. Je... viac informácií »
Oválny dubový rozkladací jedálenský stôl Rowico Mimi
Značka: Rowico
999 EUR
Kúpiť v e-shope »
Bez poctivého dreveného stola sa žiadna poriadna jedáleň nezaobíde. Tento výnimočný kúsok je tým pravým pre milovníkov opulentných hostín. Je...

Bez poctivého dreveného stola sa žiadna poriadna jedáleň nezaobíde. Tento výnimočný kúsok je tým pravým pre milovníkov opulentných hostín. Je vyrobený z poctivého masívneho dubového dreva, ktorého vôňu a kresbu si ľahko zamilujete.

Poskytuje pohodlné miesto pre šesť ľudí, a ak treba, možno na oboch stranách rozložiť pre ešte väčšiu spoločnosť. A hodovanie môže začať!
Tento žiadaný produkt ide kúpiť teraz na webe v populárnej sekcii jedálenské stoly. Teraz nájdete podobné produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu. Nebojte, máme toho viac, pozrite sa tiež na ďalšie produkty od výrobcu Rowico. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Vehlasný výrobca Rowico vyrába skvelé výrobky.

Veľa predávaný výrobok Oválny dubový rozkladací jedálenský stôl Rowico Mimi, 170 x od popredného výrobcu Rowico zoženiete práve teraz u nás za mimoriadne nízku cenu! Akčné ceny od 999 EUR.