Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ 25 cm

Ošatka na prípravu domáceho chleba vám pomôže pripraviť dokonalé čerstvé domáce pečivo. Využijete ju na kysnutie cesta (bochník 1,5 kg, potreba... viac informácií »
Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan
Značka: Orion
11 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ošatka na prípravu domáceho chleba vám pomôže pripraviť dokonalé čerstvé domáce pečivo. Využijete ju na kysnutie cesta (bochník 1,5 kg, potreba...

Ošatka na prípravu domáceho chleba vám pomôže pripraviť dokonalé čerstvé domáce pečivo. Využijete ju na kysnutie cesta (bochník 1,5 kg, potreba 750 g múky), uskladnenie chleba, servírovanie pečiva aj ako dekoráciu.

Tvar a štruktúra ošítky sa odtlačí do cesta a vytvorí tak klasický vzhľad bochníka. Ošítky sa nenamáčajú, iba sa nechajú vyschnúť, prípadne ich môžete vykefovať.
Veľa obľúbený tovar Ošatka z prírodného pedigu máte možnosť zaobstarať bezprostredne tu na stránkach v obľúbenej sekcii košíky na pečivo! Zaobstarajte si ešte ostatné kúsky z tejto populárnej sekcie za outletovú cenu! Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od výrobcu Orion. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Predný výrobca Orion vyrába vynikajúce výrobky. Veď to vidíte sami.

Tento výnimočný kus Ošatka z prírodného pedigu Orion Rattan, ⌀ od popredného výrobcu Orion je možné zakúpiť teraz za úžasnú cenu! Teraz za akčnú cenu 11 EUR.